Konstnär född: 1935
"Postilla"
Monogramsignerad: OG
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 83 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Olle Gustafsson Oil on Canvas
Artist born: 1935
"Postilla"
Monogram signed: OG
Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Dimensions with frame: 83 x 67 cm
Condition report: Minor paint loss, no other remarks
2 000 SEK | 2024-02-01 14:42 |
1 900 SEK | 2024-01-08 11:55 |
1 700 SEK | 2024-02-01 14:28 |
400 SEK | 2024-01-26 17:41 |
100 SEK | Startpris |