Emilia Linderholm född 1975
Figurmotiv
Signerad: Emilia Linderholm
Numrerad: 64/75
Mått papper: 59 x 42 cm
Löst blad
Konditionsrapport: Mindre fläckar, inga övriga anmärkningar
Emilia Linderholm Offset print
Emilia Linderholm born in 1975
Figure motif
Signed: Emilia Linderholm
Numbered: 64/75
Paper dimensions: 59 x 42 cm
Loose sheet
Condition report: Minor stains, no other remarks
650 SEK | 2024-02-01 15:30 |
600 SEK | 2024-01-24 06:59 |
550 SEK | 2024-01-18 14:49 |
100 SEK | Startpris |