Landskap med träd.
Signerad: Karin Olsson
Numrerad: 11/360
Mått bildyta: 24 x 25 cm
Mått med ram: 40 x 38 cm
Karin Olsson 1928-2006 Color lithography
Landscape with trees.
Signed: Karin Olsson
Numbered: 11/360
Image area dimensions: 24 x 25 cm
Dimensions with frame: 40 x 38 cm
Condition report: No remarks
1 200 SEK | 2024-01-25 21:06 |
1 100 SEK | 2024-01-22 16:31 |
900 SEK | 2024-01-23 08:58 |
650 SEK | 2024-01-23 08:03 |
250 SEK | 2024-01-22 21:18 |
150 SEK | 2024-01-22 21:08 |
100 SEK | Startpris |