Konstnär född 1940
Stilleben med äpplen
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1980
Mått på duk: 60 x 38 cm
Mått med ram: 83 x 62 cm
Fritz Jakobsson Oil on canvas
Artist born 1940
Still life with apples
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1980
Dimensions of canvas: 60 x 38 cm
Dimensions of frame: 83 x 62 cm
Condition report: No remarks
1 600 SEK | 2024-01-19 14:48 |
1 500 SEK | 2024-01-24 10:52 |
550 SEK | 2024-01-22 21:13 |
100 SEK | Startpris |