Konstnär född: 1936
Räv i snö
Signerad: Thor Eliasson
Daterad: 1987
Mått på duk: 80 x 54 cm
Mått med ram: 89 x 63 cm
Thor Eliasson Oil on canvas
Artist born: 1936
Fox in snow
Signed: Thor Eliasson
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 80 x 54 cm
Dimensions with frame: 89 x 63 cm
Condition: No remarks
1 100 SEK | 2024-01-30 18:04 |
1 000 SEK | 2024-01-24 19:15 |
900 SEK | 2024-01-27 10:00 |
800 SEK | 2024-01-22 21:26 |
550 SEK | 2024-01-12 10:34 |
100 SEK | Startpris |