Havsmotiv
Signerad: Axel Lind
Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 118 x 99 cm
Konditionsrapport: Mindre partier med färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Axel Lind 1907-2011 Oil on canvas
Ocean motif
Signed: Axel Lind
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Dimensions of frame: 118 x 99 cm
Condition: Minor parts with color drop, minor age-based wear, no other remarks
5 000 SEK | 2024-02-02 10:24 |
4 800 SEK | 2024-01-22 13:21 |
3 000 SEK | 2024-02-01 10:51 |
1 200 SEK | 2024-01-26 22:59 |
100 SEK | Startpris |