Konstnär född: 1936
Tjädertupp i snö
Signerad: Thor Eliasson
Daterad: 1987
Mått på duk: 78 x 50 cm
Mått med ram: 90 x 63 cm
Thor Eliasson Oil on canvas
Artist born: 1936
Capercaille in snow
Signed: Thor Eliasson
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 78 x 50 cm
Dimensions with frame: 90 x 63 cm
Condition: No remarks
1 900 SEK | 2024-02-01 12:02 |
1 800 SEK | 2024-02-01 13:30 |
1 300 SEK | 2024-01-30 09:53 |
800 SEK | 2024-01-22 21:25 |
550 SEK | 2024-01-12 10:31 |
100 SEK | Startpris |