Konstnär född: 1935
"Vårögon"
Monogramsignerad: OG
Duk uppfordrad på pannå
Mått på duk: 55 x 45 cm
Mått med ram: 59 x 51 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Olle Gustafsson Oil on Canvas
Artist born: 1935
"The eyes of spring"
Monogram signed: OG
Canvas mounted on panel
Dimensions of canvas: 55 x 45 cm
Dimensions with frame: 59 x 51 cm
Condition report: Minor paint loss, no other remarks
3 400 SEK | 2024-02-01 15:23 |
3 200 SEK | 2024-02-01 15:22 |
1 400 SEK | 2024-02-01 11:43 |
950 SEK | 2023-12-29 16:08 |
100 SEK | Startpris |