Konstnär född 1944
"Bländverk, en vanlig torsdagsmorgon vid soluppgången"
Signerad: Ingrid Maria Jacobsson
Mått på duk: 26 x 20 cm
Mått inklusive ram: 28 x 22 cm
Ingrid Maria Jacobsson Oil on Canvas
Artist born in 1944
"Blinded, a normal Thursday morning at sunrise"
Signed: Ingrid Maria Jacobsson
Dimensions of canvas: 26 x 20 cm
Dimensions including frame: 28 x 22 cm
Condition report: No remarks
1 500 SEK | 2024-02-01 09:41 |
1 400 SEK | 2024-01-09 11:40 |
150 SEK | 2024-01-31 08:10 |
100 SEK | Startpris |