Kinesiskt landskap
Otydligt signerad / Okänd konstnär
Mått på papper: 67 x 38 cm
Mått med ram: 70 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------------------------
Unknown Artist Mixed Media on canvas
Chinese landscape
Unclearly signed/ unknown artist
Dimensions of paper: 67 x 38 cm
Dimensions with frame: 70 x 48 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
100 SEK | 2024-01-05 13:30 |
100 SEK | Startpris |