Konstnär född: 1924, Kina
"Cattleya"
Signerad
Mått på bildyta: 59 x 39 cm
Mått med ram: 93 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------------------------------
Cheung Wan Mixed Media on Paper
Artist born: 1924 China
"Cattleya"
Signed
Dimensions of image area: 59 x 39 cm
Dimensions with frame: 93 x 63 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
300 SEK | 2024-01-22 12:59 |
250 SEK | 2024-01-23 17:20 |
100 SEK | Startpris |