Kopia av porträtt av Hedvig Charlotta Nordenflycht, 1718-1763, Författarinna.
Osignerad / Okänd kopist
Mått på duk: 44 cm x 33 cm
Mått med ram: 61 cm x 50 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre färgsprickor, mindre märken, inga övriga anmärkningar
Johan Henrik Scheffel 1690-1781 (After) Oil on Canvas
Copy of a portait of Hedvig Charlotta Nordenflycht, 1718-1763, Author
Unsigned / Unknown copyist
Dimensions of canvas: 44 cm x 33 cm
Dimensions with frame: 61 cm x 50 cm
Condition: Age-based wear, minor paint cracks, minor marks, no other remarks
1 300 SEK | 2024-02-01 15:09 |
1 200 SEK | 2024-02-01 14:10 |
750 SEK | 2024-01-05 11:02 |
150 SEK | 2024-01-28 17:02 |
100 SEK | Startpris |