Kustlandskap
Otydligt signerad
Okänd/ Oidentifierad konstnär
Daterad: 1906
Mått på duk: 75 x 33 cm
Ej ramad
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unknown Artist Oil on Canvas
Coastal landscape
Unclear signature
Unknown / Unidentified artist
Dimensions of canvas: 75 x 33 cm
Unframed
Condition: Age-based wear, no other remarks
750 SEK | 2023-12-28 15:27 |
700 SEK | 2023-12-27 17:32 |
500 SEK | 2023-12-27 11:13 |
450 SEK | 2023-12-05 15:43 |
200 SEK | 2023-12-27 11:01 |
100 SEK | Startpris |