Bartolomeo Alessandro Rhodin 1897-1971
"Renslakt"
Otydlig signatur
Mått på pannå: 66 x 52 cm
Mått inklusive ram: 84 x 71 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
-------------------------------
Alessandro Rhodin 1897-1971 Mixed technique on panel
Bartolomeo Alessandro Rhodin 1897-1971
"Reindeer slaughter"
Unclear signature
Dimensions of panel: 66 x 52 cm
Dimensions including frame: 84 x 71 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
550 SEK | 2023-12-15 09:52 |
550 SEK | 2023-12-27 15:50 |
200 SEK | 2023-12-18 23:32 |
100 SEK | Startpris |