Motiv av samer
Signerad: Vilh.Engström
Mått på duk: 62 x 44 cm
Mått med ram: 75 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre krackeleringar och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Vilhelm Engström Oil on canvas
Motif of Sami camp
Signed: Vilh.Engström
Dimensions of canvas: 62 x 44 cm
Dimensions with frame: 75 x 56 cm
Condition report: Minor crackles and color drop, no other remarks
500 SEK | 2023-12-28 15:21 |
450 SEK | 2023-11-29 10:16 |
200 SEK | 2023-12-18 23:33 |
100 SEK | Startpris |