Porträtt av en flicka med docka
Signerad
Mått på duk: 51 x 41 cm
Mått på ram: 62 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre märken och fläckar, inga övriga anmärkningar
Violetta de Koszeghy 1928-? Oil on Canvas
Portrait of a girl with her doll
Signed
Dimension of canvas: 51 x 41 cm
Dimension with frame: 62 x 52 cm
Condition: Minor age-based wear, minor marks and stains, no other remarks
100 SEK | 2023-11-21 11:58 |
100 SEK | Startpris |