Naturmotiv
Signerad: Lennart Ullberg
Daterad: 1978
Mått på bildyta: 40 x 37 cm
Mått inklusive ram: 53 x 52 cm
Lennart Ullberg Ink drawing
Nature motif
Signed: Lennart Ullberg
Dated: 1978
Dimensions of image area: 40 x 37 cm
Dimensions including frame: 53 x 52 cm
Condition report: No remarks
500 SEK | 2023-12-29 13:15 |
450 SEK | 2023-11-28 09:50 |
300 SEK | 2023-12-28 07:38 |
100 SEK | Startpris |