Skånskt landskap
Signerad: Carl Månsson
Mått på duk: 128 x 88 cm
Mått med ram: 149 x 109 cm
Carl Månsson 1892-1976 Oil on canvas
Landscape motif
Signed: Carl Månsson
Dimensions of canvas: 128 x 88 cm
Dimensions with frame: 149 x 109 cm
Condition report: No remarks
1 300 SEK | 2023-10-25 13:06 |
1 200 SEK | 2023-11-26 23:35 |
100 SEK | Startpris |