Konstnär född: 1953
"Tillfällig tuktning"
Signerad: Eva Magnusson
Daterad: 2016
Mått på bildyta: 73 x 55 cm
Mått med ram: 90 x 72 cm
Eva Magnusson Watercolor on Paper
Artist born: 1953
"Temporary chastening"
Signed: Eva Magnusson
Dated: 2016
Dimensions of image area: 73 x 55 cm
Dimensions with frame: 90 x 72 cm
Condition: No remarks
2 200 SEK | 2023-11-30 14:02 |
2 000 SEK | 2023-11-14 11:05 |
500 SEK | 2023-11-29 01:09 |
250 SEK | 2023-11-25 22:31 |
100 SEK | Startpris |