"Gryningsflykt"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: EA
Mått bildyta: 41 x 25 cm
Löst blad
HagHans Engstedt Color lithograph
"Gryningsflykt"
Signed with pencil: HagHans Engstedt
Numbered: EA
Dimensions image area: 41 x 25 cm
Loose sheet
Condition report: No remarks
500 SEK | 2023-11-28 13:31 |
450 SEK | 2023-11-17 10:16 |
100 SEK | Startpris |