"Norrlands Samiska ättestup, socialvård i forntid."
Signerad: Sture
Daterad: 1969
Mått på pannå: 73 x 60 cm
Mått med ram: 75 x 62 cm
Sture Andersson Mixed Media on Panel
Signed: Sture
Dated: 1969
Dimensions of panel: 73 x 60 cm
Dimenosions with frame: 75 x 62 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
450 SEK | 2023-11-13 10:40 |
400 SEK | 2023-11-29 18:56 |
100 SEK | Startpris |