Komposition med människor.
Signerad: H.Holmlund
Daterad: 1974
Mått på duk: 130 x 87 cm
Mått inklusive ram: 135 x 92 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Holmlund 1911-1989 Oil on Canvas
Composition with people.
Signed: H.Holmlund
Dated: 1974
Dimensions of canvas: 130 x 87 cm
Dimensions including frame: 135 x 92 cm
Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
1 100 SEK | 2023-11-17 12:29 |
1 000 SEK | 2023-11-29 22:17 |
550 SEK | 2023-11-29 11:50 |
450 SEK | 2023-11-26 20:29 |
100 SEK | Startpris |