Mor och Barn
Signerad: Ben Macala
Mått på bildyta: 95 x 63 cm
Mått med ram: 100 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Ben Macala 1938-1997 Mixed Media on paper
Mother and child
Signed: Ben Macala
Dimensions of image area: 95 x 63 cm
Dimensions with frame: 100 x 67 cm
Condition: Minor age-based wear, minor wear on frame, no other remarks
500 SEK | 2023-10-20 13:13 |
450 SEK | 2023-11-30 13:46 |
100 SEK | Startpris |