Konstnär född: 1972
Kvinna med blå ögon
Signerad: Malin Östlund
Mått på duk: 80 x 60 cm
Mått med ram: 82 x 62 cm
Malin Östlund Oil on canvas
Artist born: 1972
Woman with blue eyes
Signed: Malin Östlund
Dimensions of canvas: 80 x 60 cm
Dimensions with frame: 82 x 62 cm
Condition report: No remarks
1 700 SEK | 2023-11-17 10:45 |
1 600 SEK | 2023-11-26 21:16 |
150 SEK | 2023-11-21 12:39 |
100 SEK | Startpris |