Man och kvinna på vita springare
Signerad: Aly Ben Salem
Mått på bildyta: 26,5 x 21,5 cm
Mått med ram: 41 x 36 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache on paper
Man and woman on white horses
Signed: Aly Ben Salem
Dimensions of image area: 26,5 x 21,5 cm
Dimensions of frame: 41 x 36 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
5 400 SEK | 2023-11-30 13:55 |
5 200 SEK | 2023-11-30 14:00 |
4 200 SEK | 2023-11-27 09:37 |
3 800 SEK | 2023-11-13 11:42 |
2 800 SEK | 2023-11-21 05:34 |
1 500 SEK | 2023-11-20 21:38 |
100 SEK | Startpris |