"Lite "Skvaller" under arbete"
Signerad: Linnea Jonsson
Daterad: 1994
Mått på duk: 46 x 38 cm
Mått med ram: 50 x 42 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on canvas
"A little "gossip" during work"
Signed: Linnea Jonsson
Dated: 1994
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 50 x 42 cm
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2023-10-16 22:43 |
950 SEK | 2023-09-20 11:19 |
150 SEK | 2023-10-16 21:43 |
100 SEK | Startpris |