Konstnär född: 1948
"Pålmark, Norrfjärden"
Signerad: Mats Åke Bergström
Daterad: 1997
Mått bildyta: 98 x 78 cm
Mått med ram: 102 x 82 cm
Matsåke Bergström Watercolor on paper
Artist born: 1948
"Pålmark, Norrfjärden"
Signed: Mats Åke Bergström
Dated: 1997
Image area dimensions: 98 x 78 cm
Dimensions with frame: 102 x 82 cm
Condition report: No remarks
8 200 SEK | 2023-10-26 14:05 |
8 000 SEK | 2023-10-26 14:05 |
4 800 SEK | 2023-10-26 12:27 |
4 000 SEK | 2023-10-26 09:28 |
3 400 SEK | 2023-10-02 14:23 |
1 100 SEK | 2023-10-17 22:39 |
250 SEK | 2023-10-16 21:36 |
100 SEK | Startpris |