Horisont
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 55 x 46 cm
Oramad
Arne Olsson 1918-2004 Acrylics on canvas
Horizon
Monogram signed: AO
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Unframed
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2023-09-18 11:30 |
2 600 SEK | 2023-10-21 17:09 |
100 SEK | Startpris |