Konstnär född: 1943, Kroatien
"Det våras"
Signerad: VBeck
Mått på bildyta: 28 x 23 cm
Mått på papper: 46 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------------
Vladimir Beck Watercolor on Paper
Artist born: 1943, Croatia
"Spring is coming"
Signed: VBeck
Dimensions of image area: 28 x 23 cm
Dimensions with frame: 46 x 38 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
500 SEK | 2023-10-09 16:09 |
450 SEK | 2023-10-16 21:23 |
100 SEK | Startpris |