Motiv av katt på blomsteräng
Signerad: Tali Paul
Otydligt daterad
Mått på pannå: 61 x 40 cm
Mått med ram: 70 x 49 cm
Tali Paul 1902-1966 Oil on Panel
Motif of a cat on flower meadow
Signed: Tali Paul
Unclear date
Dimensions of panel: 61 x 40 cm
Dimensions with frame: 70 x 49 cm
Condition: No remarks
650 SEK | 2023-10-26 12:20 |
600 SEK | 2023-10-24 13:14 |
550 SEK | 2023-10-09 15:54 |
400 SEK | 2023-10-17 09:08 |
100 SEK | Startpris |