Landskapsmotiv.
Signerad: Karin Olsson
Mått bildyta: 52 x 44 cm
Mått inklusive ram: 66 x 59 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp & krackeleringar, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Gouache on paper
Landscape motifs.
Signed: Karin Olsson
Image area dimensions: 52 x 44 cm
Dimensions including frame: 66 x 59 cm
Condition report: Color losses & craquelure, Minor wear on frame, No other remarks.
2 000 SEK | 2023-10-23 17:06 |
1 900 SEK | 2023-10-20 14:58 |
1 700 SEK | 2023-10-11 16:08 |
1 500 SEK | 2023-10-16 22:30 |
150 SEK | 2023-10-16 21:47 |
100 SEK | Startpris |