Poträtt
Signerad: J.Heijer
Mått på duk: 33 x 26 cm
Mått med ram: 48 x 43 cm
Konditionsrapport: Två skador på duk, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Johan Heijer 1876-1961 Oil on canvas
Portrait
Signed: J. Heijer
Dimensions of canvas: 33 x 26 cm
Dimensions of frame: 48 x 43 cm
Condition report: Two canvas damages, Minor age-based wear, No other remarks.
500 SEK | 2023-10-19 16:33 |
450 SEK | 2023-10-09 10:12 |
100 SEK | Startpris |