Konstnär född: 1948
Räv
Signerad: Mats Åke Bergström
Daterad: 1978
Mått bildyta: 35 x 25 cm
Mått med ram: 38 x 28 cm
Matsåke Bergström Watercolor on paper
Artist born: 1948
Fox
Signed: Mats Åke Bergström
Dated: 1978
Image area dimensions: 35 x 25 cm
Dimensions with frame: 38 x 28 cm
Condition report: No remarks
1 300 SEK | 2023-10-26 14:14 |
1 200 SEK | 2023-10-26 13:21 |
1 100 SEK | 2023-10-24 15:43 |
700 SEK | 2023-10-18 23:16 |
650 SEK | 2023-10-18 14:37 |
550 SEK | 2023-10-02 10:49 |
150 SEK | 2023-10-16 21:22 |
100 SEK | Startpris |