"Gul paprika"
Signerad: GHållander
Daterad: 1967
Mått på pannå: 46 x 33 cm
Mått inklusive ram: 50 x 37 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on panel
"Yellow pepper"
Signed: GHålander
Dated: 1967
Dimensions of panel: 46 x 33 cm
Dimensions including frame: 50 x 37 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
1 200 SEK | 2023-10-25 19:28 |
1 100 SEK | 2023-09-26 11:24 |
1 000 SEK | 2023-10-17 03:51 |
100 SEK | Startpris |