"Margareta M"
Signerad: Lars Norrman
Mått på pannå: 40 x 23 cm
Mått inklusive ram: 61 x 43 cm
Konditionsrapport: Lös ram, Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lars Norrman 1915-1979 Oil on panel
"Margareta M"
Signed: Lars Norrman
Dimensions of panel: 40 x 23 cm
Dimensions including frame: 61 x 43 cm
Condition report: Loose frame, Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
1 400 SEK | 2023-09-22 16:17 |
1 300 SEK | 2023-10-18 19:24 |
150 SEK | 2023-10-17 14:09 |
100 SEK | Startpris |