Konstnär född: 1958
"Landskap Tavelsjö, Hösten 1994"
Signerad: Lars A Persson
Mått på papper: 50 x 34 cm
Mått inklusive ram: 70 x 55 cm
Lars A Persson Watercolor on paper
Artist born: 1958
"Landscape Taveljö, Fall of 1994"
Signed: Lars A Persson
Dimensions of paper: 50 x 34 cm
Dimensions including frame: 70 x 55 cm
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2023-10-21 17:06 |
2 600 SEK | 2023-10-16 15:13 |
1 400 SEK | 2023-10-17 06:10 |
400 SEK | 2023-10-16 21:26 |
100 SEK | Startpris |