Stilleben med svarta vinbär i kopparbytta
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1987
Mått på duk: 50 x 25 cm
Mått med ram: 52 x 28 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with blackcurrants in copper cup
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 50 x 25 cm
Dimensions with frame: 52 x 28 cm
Condition: No remarks
4 200 SEK | 2023-09-28 14:34 |
4 000 SEK | 2023-09-26 14:48 |
3 800 SEK | 2023-09-12 12:17 |
3 800 SEK | 2023-09-18 23:22 |
3 400 SEK | 2023-09-18 20:03 |
100 SEK | Startpris |