"Nebulosor"
Till synes osignerad
Mått på duk: 125 x 68 cm
Mått med ram: 127 x 71 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------------------
Hans Hallin (Attributed) Oil on Canvas
"Nebulosas"
Appears unsigned
Dimensions of canvas: 125 x 68 cm
Dimensions with frame: 127 x 71 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
450 SEK | 2023-09-11 12:33 |
450 SEK | 2023-09-26 17:22 |
150 SEK | 2023-09-26 08:21 |
100 SEK | Startpris |