Porträtt av kvinna i rosa
Signerad: A Tolstoy
Mått på duk: 32 x 25 cm
Mått med ram: 60 x 52 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Alexander Tolstoy 1895-1969 Oil on canvas
Portrait of a woman in pink
Signed: A Tolstoy
Dimensions of canvas: 32 x 25 cm
Dimensions with frame: 60 x 52 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
850 SEK | 2023-09-28 15:20 |
800 SEK | 2023-09-28 15:21 |
600 SEK | 2023-09-18 20:33 |
550 SEK | 2023-09-12 13:15 |
100 SEK | Startpris |