Konstnär född: 1967
"Fågel"
Signerad: Marianne Sandqvist
Daterad: 2022
Mått bildyta: 19 x 14 cm
Mått inklusive ram: 28 x 22,5 cm
Marianne Sandqvist Watercolor on paper
Artist born: 1967
"Bird"
Signed: Marianne Sandqvist
Dated: 2022
Image area dimensions: 19 x 14 cm
Dimensions including frame: 28 x 22.5 cm
Condition report: No remarks
1 200 SEK | 2023-09-27 13:47 |
1 100 SEK | 2023-09-14 15:15 |
650 SEK | 2023-09-19 07:59 |
100 SEK | Startpris |