Motiv av hus och blommor
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1989
Mått på duk: 28 x 22 cm
Mått med ram: 38 x 33 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Motif of house and flowers
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1989
Dimensions of canvas: 28 x 22 cm
Dimensions with frame: 38 x 33 cm
Condition: No remarks
2 600 SEK | 2023-09-24 00:10 |
2 400 SEK | 2023-09-28 11:48 |
2 000 SEK | 2023-09-20 19:45 |
1 900 SEK | 2023-09-16 14:24 |
1 000 SEK | 2023-09-19 22:09 |
250 SEK | 2023-09-19 09:34 |
100 SEK | Startpris |