"Barnen"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 40 x 40 cm
Mått med ram: 43 x 43 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"The children"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 40 x 40 cm
Dimensions with frame: 43 x 43 cm
Condition report: No remarks
7 400 SEK | 2023-08-31 14:02 |
7 200 SEK | 2023-08-31 14:01 |
5 200 SEK | 2023-08-30 21:19 |
4 400 SEK | 2023-08-30 18:22 |
4 000 SEK | 2023-08-01 15:12 |
3 400 SEK | 2023-08-21 21:17 |
100 SEK | Startpris |