Stilleben med röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1983
Mått på duk: 60 x 50 cm
Mått med ram: 71 x 61 cm
Konditionsrapport: Mindre repor på ram, inga övriga anmärkningar
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with redcurrants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 198
Dimensions of canvas: 60 x 50 cm
Dimensions with frame: 71 x 61 cm
Condition: Very minor scratches on frame, no other remarks
7 200 SEK | 2023-08-15 15:00 |
7 000 SEK | 2023-08-28 10:42 |
5 800 SEK | 2023-08-25 10:50 |
3 400 SEK | 2023-08-22 13:56 |
3 000 SEK | 2023-08-21 19:09 |
100 SEK | Startpris |