Stilleben med svarta och röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1986
Mått på duk: 80 x 64 cm
Mått med ram: 99 x 83 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with blackcurrants and redcurrants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1986
Dimensions of canvas: 80 x 64 cm
Dimensions with frame: 99 x 83 cm
Condition: No remarks
17 500 SEK | 2023-08-15 15:00 |
17 000 SEK | 2023-08-27 16:40 |
1 600 SEK | 2023-08-26 19:04 |
800 SEK | 2023-08-25 18:32 |
700 SEK | 2023-08-22 14:00 |
100 SEK | Startpris |