Hos sömmerskan
Signerad: Harriet Ådell
Mått på duk: 59 x 47 cm
Mått med ram: 62 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------------------
Harriet Ådell Wax Batik on Canvas
At the seamstress
Signed: Harriet Ådell
Dimensions of canvas: 59 x 47 cm
Dimensions with frame: 62 x 49 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
1 300 SEK | 2023-08-29 17:44 |
1 200 SEK | 2023-08-31 13:55 |
1 000 SEK | 2023-08-29 17:47 |
450 SEK | 2023-06-30 09:24 |
100 SEK | Startpris |