"Övergång till vinter"
Signerad: S.Fager
Daterad: 1981
Mått på duk: 51 x 51 cm
Mått med ram: 54 x 54 cm
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"Change towards winter"
Signed: S.Fager
Dated: 1981
Dimensions of canvas: 51 x 51 cm
Dimensions with frame: 54 x 54 cm
Condition report: No remarks
4 800 SEK | 2023-08-31 13:48 |
4 600 SEK | 2023-08-31 13:45 |
4 000 SEK | 2023-08-23 22:34 |
3 800 SEK | 2023-08-17 16:27 |
2 200 SEK | 2023-08-23 14:27 |
1 900 SEK | 2023-08-22 16:33 |
950 SEK | 2023-08-21 22:59 |
850 SEK | 2023-08-21 20:27 |
750 SEK | 2023-08-21 18:53 |
100 SEK | Startpris |