Abstrakt motiv
Signerad: Qadri
Daterad: Köpenhamn Dec. 1974
Mått på duk: 122 x 100 cm
Mått med ram: 124 x 102 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar
Lehtinen Sohan Qadri (1932-2011) Oil on Canvas
Abstract motif
Signed: Qadri
Dated: Copenhagen Dec. 1974
Dimensions of canvas: 122 x 100 cm
Dimensions with frame: 124 x 102 cm
Condition: Minor collor losses, No other remarks
175 000 SEK | 2023-08-29 11:47 |
170 000 SEK | 2023-08-31 14:06 |
70 000 SEK | 2023-08-29 20:26 |
39 000 SEK | 2023-08-01 11:24 |
10 000 SEK | 2023-08-22 21:42 |
1 000 SEK | 2023-08-21 18:47 |
100 SEK | Startpris |