Konstnär född: 1945
"Stugan"
Monogramsignerad: LG
Daterad: 2017
Mått på duk: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre repa, inga övriga anmärkningar
Leif Graneheim Acrylics on Canvas
Artist born: 1945
"The cottage"
Monogram signed: LG
Dated: 2017
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Condition: Minor scratching, no other remarks
1 000 SEK | 2023-08-21 19:25 |
950 SEK | 2023-08-15 16:47 |
100 SEK | Startpris |