Stilleben med röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1984
Mått på duk: 50 x 20 cm
Mått med ram: 59 x 30 cm
Konditionsrapport: Mindre ytslitage på duk, inga övriga anmärkningar
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with redcurrants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1984
Dimensions of canvas: 50 x 20 cm
Dimensions with frame: 59 x 30 cm
Condition: Minor scratches on canvas, no other remarks
3 800 SEK | 2023-08-31 09:59 |
3 600 SEK | 2023-08-23 08:30 |
3 200 SEK | 2023-08-22 13:54 |
3 000 SEK | 2023-08-21 18:48 |
2 800 SEK | 2023-06-28 11:44 |
100 SEK | Startpris |