Kyrka vid sjö
Signerad: Stina Sunesson
Daterad: 1954
Mått bildyta: 32 x 21 cm
Mått inklusive ram: 50 x 39 cm
Stina Sunesson 1925-1999 Gouache on paper
Church at a lake
Signed: Stina Sunesson
Dated: 1954
Image area dimensions: 32 x 21 cm
Dimensions including frame: 50 x 39 cm
Condition report: No remarks
1 300 SEK | 2023-06-21 14:57 |
1 200 SEK | 2023-07-06 13:44 |
900 SEK | 2023-06-26 22:09 |
650 SEK | 2023-06-26 21:45 |
250 SEK | 2023-06-26 20:34 |
100 SEK | Startpris |